Puur palle täis Tarvas tegi liigamängus uskumatuna kõlava tulemuse

Kevin Volter
Rakvere JK Tarvas pesi karikavõistlustel saadud kaotusvalu maha ülisuure võiduga Valga Warriori üle. Foto: Marianne Loorents

Rakvere JK Tarvas kohtus laupäeval II liiga 13. voorus Valgas sealse punase laterna FC Warrioriga. Eelmisel nädalal karikamängude veerandfinaalis valusa kaotuse vastu võtnud rakverlased lõunaeestlastele ei halastanud ja võtsid harva esineva tulemusega ülisuure võidu.

Valga keskstaadionil peetud mäng algas läänevirulastel hästi: juba neljandal minutil teenitud 11 meetri karistuslöögil oli täpne Kristjan Kari, viies Tarva 1:0 ette.

Kümme minutit hiljem oli täpne Kristo Remmelgas, kellele see oli hooaja esimene liigavärav. Sealt edasi tundus, et iga puude, mis Tarvas tegi, löödi vastase väravasse, sest poolajapausile minnes oli seis 13:0.