SK Tapa sai kullapretendendilt ülinapi kaotuse

Kevin Volter
Marcus Rättel (palliga) kerkis kohtumises Mistraga kodumeeskonna resultatiivseimaks mängijaks. Foto: Marie-Johanna Kippar

Suvel korraliku noorenduskuuri läbinud SK Tapa käsipallimeeskond pidas neljapäeva õhtul kodusaalis hooaja avamängu. Kokku mindi Mistraga, kelle eest mõni kuu varem napsati meistriliiga pronksmedal.

Mistra, keda eelmisel hooajal vaevasid suhtumisprobleemid, täiendas suvel koosseisu mitme tugeva mängijaga. Nii tõmmati enda ridadesse muu hulgas Tapa mehed Mikola Naum ja Kaspar Lees. SK Tapa peatreener Elmu Koppelmann pidas Mistrat vahetult enne avakohtumist üheks kullapretendendiks.

Kohtumine Tapa spordikeskuses oli tasavägine ning võõrustajad püsisid vastasel pidevalt kannul. Kui muidu püsis vahemaa kahe-kolme värava peal, siis 20. minutiks oli Mista 11:7 juhtimas. Veel enne esimese poolaja lõppu sattus Tapa ridadest hoogu Marcus Rättel, kes tõi poolajaks kodumeeskonna 14:16 skoorini.