Käsipallurid alustasid hooaega võitlusliku viigiga

Kevin Volter
Käsipallimaastikule naasnud mängija Markus Roosipuu (palliga) oli tapalaste resultatiivseim kaheksa väravaga. Foto: Marie-Johanna Kippar

Eesti käsipalli esiliiga hooaeg kogub tasapisi tuure ja oma esimese mängu, mis peatreeneri sõnul meenutas Ameerika mägesid, pidas kodusaalis SK Tapa/Tapa Valla SK meeskond.

SK Tapa ja Tallinna Spordikooli/Audentese kohtumine pakkus hooaja algusele kohaselt korralikku närvide mängu. Mõlemad tiimid näitasid tahtejõudu ning kumbki ei tahtnud saalist lahkuda kaotusega.

Kohe alguses jäi SK Tapa seitsmeväravalisse kaotusseisu, mis üldjuhul tähendab juba eos kaotust, aga Tapa mehed ei jätnud jonni ja 13. minutiks oli seis taas viigiline ja poolajapausile mindi juba 17:12 eduseisus. "Võimalik, et poisse sundis kaitses pingutama Madis Valgu punane kaart ja teda asendama tulnud, esiliiga debüüdi teinud Madise noorem vend Tõnis Valk," kommenteeris SK Tapa peatreener Aron Jaanis käsipalliliidu pressiteenistusele.