Noortekoondist aitab Põhja-Iirimaal mitu JK Tarvas mängijat

Kevin Volter
Koondises mängivad teiste seas Sander Ristna (nr 1), Patrick Pihlak (nr 2) ja Remo Valdmets (nr 6). Foto: Jalgpalliliit

Eesti noormeeste U16 jalgpallikoondis viibib neil päevil Põhja-Iirimaal, kus peetakse kolm maavõistlusmängu. Koondise ridades lööb kaasa neli endist või praegust Rakvere JK Tarvas noormeest.

Koondise nimekirjas on JK Tarvas U17 võistkonna väravavaht Sander Ristna, koosseisust leiab ka kaks kreisilinnas laenul olevat mängijat – Romet Leppiku ja Patrick Pihlaku – ning sellest hooajast Tallinna FC Flora ridadesse kuuluva, kuid Rakverest karjääri alustanud Remo Valdmetsa.

Esimeses mängus Soome eakaaslaste vastu suutsid eestlased küll kiirelt juhtima asuda, kuid seejärel lasti enda võrku lüüa neli järjestikust väravat. Lõpuvile kõlades oli seis 3:4 Eesti poolt vaadatuna. Ristna tegi kaasa terve kohtumise, Pihlak ja Leppik mängisid kumbki ühe poolaja ning Valdmets vahetati pingile 64. minutil.