Eesti meister tegi SK Tapaga sotid selgeks esimese poolajaga

Kevin Volter
SK Tapa mängija Marten Saar viskas kodumeeskonna kasuks neli väravat.
SK Tapa mängija Marten Saar viskas kodumeeskonna kasuks neli väravat. Foto: Marie-Johanna Kippar

Neljapäeval toimus Tapa spordikeskuses käsipalli Eesti meistriliiga kohtumine SK Tapa ja eelmise aasta meistri Põlva Serviti vahel. Kodumeeskonnal jagus jõudu lõunaeestlastega sammu pidada esimesed kuus minutit.

Kui esimesed mänguminutid möödusid mõlemal meeskonnal sisseelamise rütmis, siis peagi sai Serviti oma mängumootori käima. Kaheksa minutit enne poolajavilet olid põlvakad juhtimas 12:8, ja kuigi Marcus Rätteli karistusviskest jõudsid Tapa mehed veel värava kaugusele viigisseisust, mindi poolajapausile siiski külaliste 17:9 eduseisul.

Teist poolaega jätkasid Põlva mängijad samas rütmis, nagu esimene lõpetati, ja mängu lõpuks seisid tablool Serviti võidunumbrid 36:18.