Reinar Halliku Korvpallikool avas hooaja suure võiduga

Kevin Volter

Siim-Markus Post (sinises) toob meeskonda koondisekogemust ja head mängujuhtimisoskust.  Foto: Mihkel Maripuu

Korvpalli Saku esiliiga hooaeg kogub tuure ning neljapäeval pidas oma esimese kohtumise meeskond Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni Vald, kes hooaja eel välja öeldud sõnade järgi plaanib sekkuda kuldmedaliheitlusesse.

Vinni spordihoones peetud mängus Audentese Spordigümnaasiumiga tehti jõuvahekorrad selgeks juba esimese veerandiga, mille RHKK võitis 27:14. Teisel poolajal sõideti vastasest üle veelgi jõulisemalt, visates ise 25 silma ja jättes Audentese kaheksa punkti peale. Poolaeg seega RHKK-le tulemusega 52:22.

Teisel poolajal enam mänguks ei läinudki ja nii võttis Vinni-Pajusti meeskond suureskoorilise võidu 103:54. Meeskonna resultatiivseimaks kerkis Vitali Šimanski, kes viskas 18 punkti, võttis viis lauapalli ja tegi neli vaheltlõiget. Teda toetas Siim-Markus Post 15 punkti ja seitsme resultatiivse sööduga.