Karud alustasid tiitlikaitsja vastu võidukalt

Kevin Volter
Tere Kadrina Karude peatreener Jaanus Liivak pani uuenenud koosseisuga meeskonna kohe hästi mängima. Foto: Ain Liiva

Tere Kadrina Karud avasid Saku esiliiga hooaja Rakvere spordhallis, kui alustati sealt, kus kevadel pooleli jäi, ehk kokku mindi eelmise aasta finaalivastase Eesti Maaülikooliga.

Kui kevadel tuli finaalis tunnistada tartlaste paremust, siis nüüd tegid kadrinlased vigade paranduse. Mängu esimene pool oli tasavägine ja poolaja lõpuks oli kodumeeskond ühepunktilises 41:42 kaotusseisus. Kolmandal veerandil saadi siiski oma mängumootor veidi paremini käima ning enne otsustavat veerandit juhtisid Karud viie punktiga.

Tasavägine heitlus jätkus lõpusireenini, veerandaeg võideti ühe punktiga ja kogu mäng 93:86. Kadrinlased näitasid küll kehvemat visketabavust (28/76), aga edu tõi hea meeskondlik mäng, kus vastasest üle oldi nii lauapallide, resultatiivsete söötude kui ka vaheltlõigete poolest.