Viru-Nigula noored näitavad lauatennises kibedat kätt

Siim Mihailov
, ajakirjanik
Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel pjedestaali kõrgeimale astmele tõusnud U15 vanuseklassi meistrid Angela Laidinen (paremal) ja Valerie Lonski (vasakul) koos treenerite Pekka Laidineni (ees vasakul) ja Tatjana Tšistjakovaga (ees paremal). Foto: Erakogu

Viru-Nigula lauatennisenoored näitavad järjepanu häid tulemusi. Oktoobri alul saavutati Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel U15 vanuseklassis esimene koht ja kaks nädalat hiljem sama koosseisuga U19 klassis teine koht. Sel nädalavahetusel asutakse võistlustulle rahvusvahelisel turniiril Lätis.

LTK Viru-Nigula ja SK Aseri ühendasid Aseris toimunud Eesti võistkondlikeks meistrivõistlusteks jõud ja saavutasid U15 vanuseklassis esimese koha. Võistkonda kuulusid Angela Laidinen (LTK Viru-Nigula), Valerie Lonski (SK Aseri) ja Darina Konsa (SK Aseri). Teise koha saavutas LTK Maardu ja kolmanda LTK Viljandi Sakala.

Kaks nädalat hiljem astus sama koosseis taas Aseris üles U19 vanuseklassis. "Meil oli täiesti reaalne ka sealt kuld võtta ja see olnuks Eesti lauatennise ajaloos ainulaadne juhtum, kus üks ja sama koosseis võidab samal aastal nii U15 ja U19 klassis," rääkis LTK Viru-Nigula treener Pekka Laidinen. Tasavägises heitluses tuli seekord vastu võtta siiski teine koht.