Ukrainlase mängu lõpusekundite kaugvise viis Tere Kadrina Karud veerandfinaali

Kevin Volter
Mängu sangariks tõusis Tere Kadrina Karude leegionär Anton Davidjuk (nr 15), kelle lõpusekundite kolmene viis kadrinlased karikavõistluste veerandfinaali Foto: Ott Arak

Korvpalli Eesti karikavõistlustel osaleb seitsme meistriliiga meeskonna kõrval neli esiliiga satsi, kelle seas on ka Tere Kadrina Karud ja Reinar Halliku KK/Vinni Vald. Karud tegid esimeses ringis ülipinevas mängus selja prügiseks tartlastel ning edenesid veerandfinaali, kus neid ootab ees kohtumine Eesti esiklubiga.

Kadrinlased olid enne karikavõistluste kohtumist Eesti Maaülikool/Evoconi korra juba esiliigas napilt võitnud, seega tõotas mängust tulla tõeline põnevusetendus. Maaülikooli spordihoones 140 pealtvaataja silme all kulgeski ülimalt tasavägine heitlus.

Esimene veerandaeg lõppes 15:15 viigiseisul, poolajavileks ei suutnud kumbki meeskond samuti otsustavat vahespurti sisse teha ja riietusruumi minnes näitas tabloo jätkuvalt viiginumbreid, 36:36.