Tapa naised said karikavõistlustel kaotuse

Kevin Volter
Karikavõistlustel on enim väravaid visanud SK Tapa mängija Karina Kuul (nr 29), kelle arvele on kolme mänguga kogunenud 19 väravat. Foto: Marie-Johanna Kippar

Teisipäeval läksid Eesti naiste käsipalli karikavõistlustel Arukülas vastamisi kohalik Mistra ja SK Tapa/Tapa Valla SK. Esimese omavahelise kohtumise olid läänevirulased suhteliselt kindla skooriga 29:24 võitnud.

Mängu alguses haarasid kindla initsiatiivi võõrustajad, kes Annabel Aaviku ja Karmen Vaiksaare tabamuste toel asusid 10. minutiks 7:3 ette. Kuigi Tapa sai ka korra lähemale, Aruküla naised seda siiski kaua ei lubanud ning kümme minutit hiljem särasid tablool numbrid 13:8. Poolajapausile mindi koduvõistkonna kindlal juhtimisel 19:11.

Teine poolaeg möödus kordamööda skoorides, aga külalistel otsustavat spurti teha ei õnnestunud ning Mistra võttis kindla 33:25 võidu.