Kadrinlased alistasid seni kaotuseta olnud Tartu tiimi

Kevin Volter
Järgmise mängu peavad Kadrina vutimehed laupäeval Rakvere spordikeskuses.
Järgmise mängu peavad Kadrina vutimehed laupäeval Rakvere spordikeskuses. Foto: Erakogu

Kadrina Vitamin Welli saalijalgpallurid on konarlikust hooaja algusest hoolimata haaranud esiliigas kolmanda koha. Viimases mängus alistati Tartu Vald/Ravens Futsal tulemusega 7:3.

Meeskonna eestvedaja Kristo Remmelgas sõnas, et oodata oli rasket heitlust. Erik Andres Raja ja Mattias Roobi väravatest mindi Tapa spordikeskuses peetud mängus kiirelt ette, kuid enne poolajapausi suutsid külalised ühe värava tagasi kõmmutada.

"Teisel poolajal saime justkui turvalisena näiva 4:1 edumaa kätte, aga kahe minutiga oli vastane jälle ühe värava kaugusel," kirjeldas Remmelgas. Õnneks suutsid kadrinlased säilitada külma närvi, lõid viimase viie minutiga veel kolm väravat ja kindel võit oli olemas.