Kadrina Karud viskasid vastase korvi 130 punkti

Tere Kadrina Karud (rohelises) on sel hooajal vaid võidult võidule seilanud.
Tere Kadrina Karud (rohelises) on sel hooajal vaid võidult võidule seilanud. Foto: Dmitri Kotjuh

Korvpalli Saku I liigas karistas Rae Koss/Hansaviimistlus hooaja esimese kaotusega Reinar Halliku KK/Vinni Valla meeskonda. Tere Kadrina Karud jätkasid võidukalt ja resultatiivselt, Tamsalu Los Toros/TalTech võttis koduväljakul magusa võidu.

Reinar Halliku KK/Vinni Valla kaheksa mängu kestnud võiduseeria sai neljapäeval koduväljakul lõpu, kui tiim jäi napilt alla Rae Koss/Hansaviimistlusele (100:106). Ron Pehka visatud 43 punkti olid seekord Halliku meestele liiast. Pehka tabas mängust 30 viskest 16, lisaks 5 vabaviset ja hooaja punktirekord oligi sündinud. Reinar Halliku KK resultatiivseim oli Vitali Šimanski 27 punktiga.

130 punkti mängu kohta ei näe just iga päev, aga just niipalju punkte viskas Tere Kadrina Karud reedel kodusaalis TSA/Tallinna Ülikooli korvi. Poolajapausiks juhtisid Karud juba 73:35 ja teisel poolajal hoog ei raugenud – lõppskooriks 130:71 kodumeeskonna poolt vaadatuna. Liidrite duo Janar Aniste ja Anton Davõdjuk tegi lausa hävitustööd, kui 20 minutiga visati vastavalt 29 ja 27 punkti. Tere Kadrina Karud juhivad Saku I liigas täiseduga (9:0).