SK Tapa sai meistriliigas hooaja teise võidu

Kevin Volter
Marcus Rättel (nr 31) oli võidumängus SK Tapa eest kümne väravaga parim skoorija. Foto: Merlin Raudkett

Meeste käsipalli meistrivõistluste raames kohtusid kolmapäeval pealinnas tabeli kaks viimast klubi. HC Tallinna ja SK Tapa vahelise kohtumisega õnnestus tapalastel kirjutada tabelisse kaheksa kaotuse kõrvale teine võit ja tulemus 36:27.

Kui kohtumise algus oli tasavägine – kümne minuti järel vaatasid tabloolt vastu viiginumbrid 5:5, siis edasi oli mäng Tapa käes. Tallinlased suutsid veel neli minutit enne poolaja lõppu vähendada kaotusseisu üheväravaliseks, aga Marcus Rätteli, Ailar Puhasmetsa ja Ilja Kosmiraki tabamused viisid Tapa vahepausile 19:14 eduseisus.

Teine poolaeg kuulus juba täielikult külalistele. Kodumeeskonna olukorda ei teinud paremaks ka Volodõmõr Štšerbani punane kaart 42. minutil, mängu lõpus suutsid tallinlased endale veel kaks punast hankida. Võitjate eest viskas enim väravaid Marcus Rättel, kelle nimele jäi kümme väravat. Ilja Kosmirak viskas üheksa väravat ning Endrik Jaanis panustas nelja tabamusega.