FC Flora presidendi väravast ei piisanud kadrinlaste alistamiseks

Kevin Volter
Kristo Remmelga lõpusekundite tabamus andis Kadrina Vitamin Welli meeskonnale väärtusliku võidu. Foto: Ain Liiva

Saalijalgpalli esiliigas pakkusid FC Raasiku Joker ja Kadrina Vitamin Well tõelise põnevusetenduse, kus võitja selgus alles 13 sekundit enne mängu lõppu.

Raasiku spordikeskuses toimunud mängu avavärava eest hoolitses nimekas mees: Eesti Premium liiga tänavuse meisterklubi FC Flora president Pelle Pohlak avas kodumeeskonna eest skoori neljandal minutil. FC Raasiku Joker minimaalsel eduseisul mindi ka poolajapausile.

Teisel poolajal panid kadrinlased üleväljapressi peale ning sellest tekkisid kohe ka võimalused. Kristo Remmelga kaks väravat ja Alari Aunapuu üks tabamus viisid külalised seitse minutit enne mängu lõppu 3:1 ette, aga sellega polnud kohtumine veel läbi.