Korvpalli karikavõistlustel on selgunud kõik veerandfinalistid. Viimane edasipääseja selgitati Rakveres meeskondade Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni Vald (RHKK) ja Keila Coolbet vastasseisus. Hoolimata mängu lõpus tablool säranud Keila võidunumbritest 93:81 ei jäänud peatreener Peep Pahv oma meeste suhtumisega üldse rahule. "Mul on mitmele mehele päris palju küsimusi," põrutas Pahv peale mängu.

Keila peatreener tõdes, et meeskonnal on käsil raskem periood, kuna kaheksa päeva jooksul peetakse neli mängu. "Aga ma ei saa öelda, et see meie poolt kõige professionaalsem oli, mis siin täna platsil toimus," lisas ta.

Keila alustas mängu hästi, võites avaveerandi kuue ning teise mänguperioodi kaheksa punktiga. RHKK oli avapoolajal hädas lihtsate pallikaotuste ja kolmepunktivisete viletsa tabavusega. Poolajapausile mindi külaliste 14-punktilises eduseisus 48:34.