Video Saalijalgpalli karikamängus läks löömaks

Kevin Volter
Olukord eskaleerus kiiresti, mängijad haarasid üksteisel kõrist ja paar meest suruti pikali. Kaklusega üritas liituda ka mõni pealtvaataja. Foto: Kuvatõmmis videost

Jõhvi Phoenix alistas Eesti saalijalgpalli karikasarja poolfinaalis Kopli City. 12 sekundit enne lõpuvilet puhkes mängijate vahel platsil rüsin, kuhu sekkusid ka varumängijad ja isegi mõned pealtvaatajad, vahendab

ajaleht Põhjarannik.

Jõhvi spordihallis toimunud pingelises heitluses jäi Phoenix juba avapoolaja seitsmendaks minutiks 0:2 kaotusseisu, kuid kodumeeskond suutis end kokku võtta ja õige pea seisu viigistada. Kaks minutit enne mängu lõppu lõi kodumeeskond värava, mis tagas edasipääsu karikafinaali.