Vollemehed edenesid esiliigas poolfinaali

Kevin Volter
Rakvere Võrkpalliklubi edenes esiliiga sõelmängudel poolfinaali.
Rakvere Võrkpalliklubi edenes esiliiga sõelmängudel poolfinaali. Foto: Ain Liiva

Meeste võrkpalli esiliigas kindlustas koha nelja parema hulgas eelmise hooaja finalist BMF/ Rakvere Võrkpalliklubi. Põhiturniiri teisel positsioonil lõpetanud rakverlased kohtusid kahe võiduni peetud veerandfinaalseerias tabelis seitsmendal kohal paikneva Danpower/ Võru Võrkpalliklubiga.

Võõrsil peetud kohtumine kulges Rakvere meestel kindlalt. 3:0 (25:21, 25:21, 25:18) võit andis peatreener Mehis Täpi sõnul hea hoo sisse. "Mängisime oma taseme välja ja vastastele palju võimalusi ei jätnud. Kogu meeskonna hingestatud suhtumine tõi võidu. Mõnusa vaibi ja rütmiga kohtumine ning pisike samm poolfinaali poole astutud," rääkis Täpp klubi pressiteenistuse vahendusel.

Korduskohtumine kodusaalis algas samas tempos. Esimene geim kuulus Rakverele tulemusega 25:19, aga siis kadus keskendumine ning teise geimi võitsid võrulased 25:23. "Pärast väikest mõttepausi saime tagasi reele ja võtsime selle, mis kuulus meile," kommenteeris Täpp peale skooriga 3:1 lõppenud võidumängu.