Kadrina Karud said maakonnarivaalilt hooaja esimese kaotuse

Kevin Volter
Patrik Peemot vedas Reinar Halliku KK magusa võiduni maakonnarivaali üle.
Patrik Peemot vedas Reinar Halliku KK magusa võiduni maakonnarivaali üle. Foto: Ain Liiva

Kadrina Karud olid seni korvpalli esiliigas tunnistanud ainult võite. Põhiturniiri viimane mäng viis nad kokku maakonnarivaaliga Reinar Halliku KK/Vinni Vald, kes suutis lisaajal võtta 94:92 võidu.

Vinni spordihoones peetud mäng oli tasavägine avavilest lõpusireenini välja. Esimese veerandi võitis kahe punktiga koduvõistkond, teise Karud. Nii mindi poolajapausile kadrinlaste 48:47 juhtimisel.

Kolmas veerand lõppes viigiseisul ja see tähendas, et otsustav mänguperiood tuleb ülimalt haarav. Kolm minutit enne mängu lõppu olid Karud veel kahepunktilises eduseisus, kuid Patrik Peemoti tabav kahene tõi tabloole taas viiginumbrid. Kadrina liidril Janar Anistel oli veel mängu viimasel sekundil võimalus kolmesejoone tagant võit kindlustada, kuid paraku ta eksis.