Peemoti peaaegu kolmikduubel andis kindla võidu vinnilastele

Kevin Volter
Reinar Halliku KK sai sõelmängude avakohtumises kindla võidu Tamsalu üle.
Reinar Halliku KK sai sõelmängude avakohtumises kindla võidu Tamsalu üle. Foto: Ain Liiva

Täna tehti algust meeste korvpalli esiliiga sõelmängudega. Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria esimeses mängus jooksid Vinni spordihoones väljakule Reinar Halliku KK / Vinni Vald (RHKK) ja Tamsalu Los Toros / Taltech.

Põhiturniiril said omavahelistes kohtumistes RHKK mehed Tamsalu üle kaks kindlat võitu – 108:90 ja 87:67. 130 silmapaari ees peetud kohtumises said selgelt paremini minema Vinni mängijad, võites avaveerandi 16 punktiga, 31:15. Teisel mänguperioodil visati vastasest kuus punkti rohkem ja riietusruumi pikemale puhkepausile mindi kodumeeskonna 52:30 juhtimisel.

Teisel poolajal enam mänguks ei läinudki, Tamsalu küll üritas, aga protokolli kirjutati lõpuks RHKK võidunumbrid 90:67.