Grossi ärikeskuse rajamine pausil: punase maja kaitsjate ja teiste arvajate tõttu venib arendamine mitu kuud (3)

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Copy
Punase maja plaanitavast lammutamisest alguse saanud vastuseis OG Elektra ärikeskuse arendamise esialgsetele plaanidele on viinud selleni, et kogu protsess venib ja lootus, et ärikeskuse ehitusega alustatakse juba tänavu, on väike.
Punase maja plaanitavast lammutamisest alguse saanud vastuseis OG Elektra ärikeskuse arendamise esialgsetele plaanidele on viinud selleni, et kogu protsess venib ja lootus, et ärikeskuse ehitusega alustatakse juba tänavu, on väike. Foto: Ain Liiva

OG Elektra Rakvere ärikeskuse arendamist eest vedavad Oleg ja Georg Gross tõmbasid projektile pidurit ja on äraootaval seisukohal, sest enne pole mõtet mingeid kulutusi juurde teha, kui asjasse puutuvad ja mittepuutuvad kolmandad isikud on end tühjaks rääkinud ning arvanud. 

Oleg Gross kinnitas, et praeguse seisuga pole ideed Tsentrumi asemele ärikeskus ehitada veel maha maetud, kuid plaanitud ajagraafikust kinni pidada ei saa ja igal juhul lükkuvad kõik toimingud kaks-kolm kuud edasi. "Selle opositsionäärid igatahes saavutasid, et asi jääb venima," tõdes ta.

​Pärast seda, kui ärikeskuse detailplaneering läbis eelmise aasta lõpus avaliku arutelu ja jõudis sisuliselt lõpusirgele, ilmusid välja kõikvõimalikud arvamuse avaldajad. Teema hakkas huvi pakkuma ka mõnele seni vaikinud kohalikule poliitikule, kes leidis hea võimaluse nii-öelda pildile saada.

Kommentaarid (3)
Copy
Tagasi üles