Rakvere jalgpalliklubi Tarvas pidas pühapäeval II liigas oma viienda kohtumise, kui kodumurul võeti vastu endistest meistriliiga meestest koosnev Tallinna JK Puuma ja JK Volta ühendmeeskond. Vigastusprobleemidega kimpus Tarvas pidi haaravas mängus vastu võtma valusa 3:4 kaotuse.

Mäng algas külma dušiga, hoolimata sellest, et pesemisvõimalus Rakvere kunstmurustaadionil mängijatel jätkuvalt puudub. Rahvuskoondise eestki väljakul käinud Albert Prosa ja Rimo Hundi väravate tõttu leidis Tarvas end 10. minutiks 0:2 kaotusseisust.

Tarva peatreeneri Tarmo Rebase sõnul on probleem olnud juba aastaid. "Just meeskondlik kaitse on see, millega tugevamate vastu esimesed 15 minutit hädas oleme olnud," rääkis Rebane. "Nagu stsenaariumi järgi kohe."