Üleeelmise aasta jalgpalli väikese karika võitja Rakvere JK Tarvas tegi päikselisel kevadpüha pärastlõunal otsa lahti 1/32-finaalis Tallinna FC Gamespordi vastu mängides. Neljanda liiga meeskonnale ei antud mingit võimalust ja Rakvere kunstmurustaadionil sai kodutiim 9:0 võidu.

Surve pandi tallinlastele peale juba mängu esimestest minutitest ja avaväravat ei tulnud kaua oodata. Teisel minutil vormistas Mattias Roobi täpse söödu vasakult äärelt väravaks Markus Aasamets. Rakverlaste initsiatiivil möödus terve esimene poolaeg, vastane sai vaid mõnel korral palli oma väljakupoolelt minema toimetada. Nii oligi vigastusest taastuvat Tarva väravavahti asendanud Rene Põldmaal võimalik palli puutuda vaid paaril korral. Ja seda oma meeste söötudest.