Rakvere orienteeruja krooniti Balti meistriks

Kevin Volter
Ossi Rasmus Priks krooniti Leedus Balti meistriks.
Ossi Rasmus Priks krooniti Leedus Balti meistriks. Foto: Rakvere Orienteerumisklubi Fb

Nädalavahetusel toimusid Leedus Ignalina lähistel Balti meistrivõistlused orienteerumises nii individuaal- kui ka võistkondlikus arvestuses. Rakvere Orienteerumisklubi liige Ossi Rasmus Priks naasis Leedust meistrikullaga.

Balti meistrivõistluste avapäeval, kui joosti individuaaldistantse, võitis meesjuunioride võistluse kindlalt Ossi Rasmus Priks. Võistluste teisel päeval oli noormees koondisele abiks, kui Eesti kolmik saavutas meeskondlikus arvestuses kolmanda koha.

Esimest korda Eesti noortekoondise eest võistelnud Thomas Kruusmaa saavutas M14 klassis väärika 6. koha.