Marleen Mülla võttis võistluste rekordiga meistrikulla

Kevin Volter

Nädalavahetusel toimusid paljudes maailma riikides oma maa kergejõustiku meistrivõistlused, sest pühapäeval oli veel viimane võimalus täita Pariisi olümpiamängude normatiive ja korjata vajalikke reitingupunkte. Kadrioru staadionil olid kirkamate medalite jahil ka Rakvere kergejõustikuklubi ViKe sportlased ja ühtekokku võitsid nad seitse medalit.

Marleen Mülla tuli teivashüppe Eesti meistriks uue võistluste rekordiga 4.35. Teiseks platseerus isikliku rekordi 4.20 püstitanud 16-aastane Allika Inkeri Moser (SK Elite Sport) ning kolmanda koha teenis Miia Tillmann (Võru KJK Lõunalõvi) tulemusega 4.10. Müllale oli see viies meistritiitel naiste teivashüppes.

Oma esimese Eesti meistritiitli võitis Berit Saar kettaheites tulemusega  49.56. Lisaks vahetas neiu eelmisel aastal kuulitõukes saadud kolmanda koha teise vastu tulemusega 14.09.