Lääne-Viru lauatennisemängijad tõusid Viimsi Openil poodiumile

Angela Laidinen näitas Tallinnas läinud nädalavahetusel kibedat kätt.
Angela Laidinen näitas Tallinnas läinud nädalavahetusel kibedat kätt. Foto: Erakogu

Läinud nädalavahetusel anti Viimsi Openil avapauk lauatennisehooajale nii täiskasvanute kui ka noorte arvestuses. Mõõtu võtsid ka Lääne-Viru sportlased.

Eesti lauatennisemängijate edetabelis 14. kohta hoidev Angela Laidinen Viru-Nigula LTK-st saavutas Viimsi Openil naiste üldarvestuses viienda koha, U19 tüdrukute arvestuses seevastu teise koha. Samas vanuseklassis napsas kolmanda koha SK Aseris mängiv Valerie Lonski.

Läinud pühapäeval toimus ka Eesti Lauatennise Liidu GP I etapp noortele, kus osalesid kolme Lääne-Viru spordiklubi kasvandikud. Parima tulemuse saavutas LTK Viru-Nigula neiu Angela Laidinen, kes tõi võidu U15 klassis, kaotamata ühtegi geimi.

LTK Rakvere noor mängumees Ekke Arpo saavutas oma elu esimesel võistlusel U9 arvestuses kolmanda koha.

Darina Konsa SK Aserist tõi U13 tüdrukute arvestuses koju teise koha.

Järgmised etapid nii täiskasvanutele kui ka noortele toimuvad juba septembris.