Eesti meister pidi Rakvere motokrossil leppima teise kohaga

Eesti meister Meico Vettik 14. septembril Pikametsa liivakarjääris.
Eesti meister Meico Vettik 14. septembril Pikametsa liivakarjääris. Foto: Andres Tohver

Meico Vettik krooniti 7. septembril Eesti meistriks motokrossis. Rakvere motokrossil, mis peeti 14. septembril Pikametsa liivakarjääris, teda edu aga ei saatnud. Tõsi, tuli teine koht, aga ilmselgelt oli soov enama järele.

21-aastane Meico Vettik on pärit Paidest Järvamaalt. Motikaga on ta sõitnud alates neljandast eluaastast. Tema esimene sõiduvahend oli punaste rehvidega KTM 50, Austrias toodetud. Sellega sai sõita kuni 60 kilomeetrit tunnis.

Rahvusvahelist karjääri teinud Vettik on võistlenud Belgia tiimis Tbs ja Itaalia tiimis TM. Käesoleval aastal tuli Vettik klassis MX Open Eesti meistriks. Rakvere motokrossi eel ütles ta: "Ega otseselt mingeid ootusi ei ole. Lähen ikka igat sõitu võitma. Vaatan, mis päev toob."