Orienteerujad tõid meistrivõistlustelt kamaluga medaleid

Thomas Kruusmaa ja Liis-Marii Kaso tulid oma vanuseklassides vastavalt kullale ja hõbedale. Foto: Rakvere Orienteerumisklubi

Nädalavahetusel Viljandimaal Küti metsas peetud Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu tavarajal ning noorte ja veteranide teatevõistlusel said Rakvere Orienteerumisklubi jooksjad mitmeid medaleid.

Oma esimese individuaalse Eesti meistrivõistluste kuldmedali võitis poiste M14 klassis Thomas Kruusmaa. Meesveteranide M70 klassis tegi oma sellesuvise parima jooksu Rein Kriks, võites samuti kindla eduga kuldmedali.

Naisjuunioride N20 klassis saavutas Liis-Marii Kaso teise koha. M45 klassis oli Olle Kärner teine ja samuti sai N70 klassis teise koha Ene Ehrenpreis.

Pühapäeval joostud teatejooksudes hoidsid klubi lippu kõrgel nooremate veteranide võistkonnad. M35/40 klassis said Olle Kärner, Tarvo Klaasimäe ja Priit Randman teise koha ning Karmen Alnek, Margit Rõõm ja Marje Venelaine N35/40 klassis kolmanda koha.

Ülejärgmisel nädalavahetusel selgitatakse välja Eesti meistrid pikal rajal.