/nginx/o/2012/04/19/1064262t1hcffd.jpg)
Reedel, 13. aprillil kogunesid Lääne-Virumaa õpilasesinduste aktivistid Rakvere reaalgümnaasiumi, et osaleda traditsioonilisel Lääne-Virumaa õpilasesinduste kevadisel kokkusaamisel. Kohale tuli küll oodatust vähem inimesi, kuid sellegipoolest oli kõigil lõbus ja üritus võis alata.
Kokkusaamise teema oli “Mul on vaja 0,7 eurot”, mille ümber ka kogu ettevõtmine kahe päeva jooksul käis. Peateema juhatas sisse Meelis Einstein, kes rääkis oma kogemustest seoses õigete valikutega.
Õhtuse programmi, mille käigus korraldati mõned tutvumismängud, oli kokku pannud Rakvere reaalgümnaasiumi õpilasesindus. Edasi jätkus õhtu samuti mängudega. Päeva lõpetas filmiöö.
Hommik algas kõigile töiselt, sest ees ootasid töötoad “Mul on vaja 0,7 eurot”. Esimesena rääkis noortele Tiiu Säbel karjäärinõustamisest. Ta jagas kasulikke nõuandeid hea CV koostamiseks ning rääkis üldisemalt töö otsimisest ja leidmisest nii tulevikuks kui ka lihtsalt suviseks teenimiseks.
Pärast karjäärinõustamist tutvustasid Kaie Kranich ja Maria Kingsepp vabatahtlikkusega seotud teemasid, et julgustada noori inimesi vabatahtlikuna tegutsema. Viimase ettevõtmisena, pärast inforikkaid töötube, tehti üheskoos šokolaadikomme ning valmistati endale savist ehteid.
Hoolimata väiksest seltskonnast olid kohaletulnud rahul ning ootavad juba järgmist Lääne-Virumaa õpilasesinduste kohtumist, mis toimub sügisel.