Palermo SK karatekad võitsid auhindu

Meeskondlikus võistluses kolmanda koha saanud Palermo SK karatekad (paremalt Raigo Piho, Mikk Vainula, Siim.Tõnne) auhinda vastu võtmas. Foto: Erakogu

Palermo spordiklubi karatekad saavutasid mitu auhinnalist kohta Tallinna spordihallis peetud rahvusvahelisel karateturniiril Edu-Do Cup 2009, kus osales ühtekokku 238 võistlejat.

Palermo klubi karatekatest tõi teise koha koju Mikk Vainula 16-17aastaste raskekaalus, sama vanuseklassi poolraskekaalus sai kolmanda koha Siim Tõnne, 14-15aastaste raskekaalus teenis teise koha Kaur Tiisler.

Meeskondliku võistluse arvestuses sai Palermo SK kolmanda koha, võistkonda kuulusid Raigo Piho, Mikk Vainula ja Siim Tõnne. Esikoha võitis Läti karateklubi Fudzi meeskond, teise koha sai Tallinna karateklubi IVL.