Nelsoni aerutajatel olid käed tööd täis

Huviklubis Nelson aerutamisega tegelevaid sportlasi jagus nii igaaastasele Võhandu maratonile kui ka Läti karikavõistlustele süstaslaalomis. Laupäeva hommikul startisid Võhandu maratoni 100 kilomeetrit pikale distantsile ligi kaheksasaja aluse seas ka Nelsoni aerutajad.

Esimesena jõudsid nelsonlastest finišisse Martin Ruudi ja Keit Nurga, kes lõpetasid 78. kohal. Karin Raudsalu ja Gerli Traus saavutasid ebaõnnest hoolimata korraliku kuuenda koha. Vahepeal tuli neil parandada purunenud tüüri, lisaks läks süst korra ümber.

Naiste ühesüstal sai Adeele Arnek seitsmenda ja meeste ühesüstal Vahur Leemets üheksakümne teise koha.