Sisukord
Paberleht
Postimees

Gerda Kordemets harutab armukolmnurka

5 min lugemist
Klassikalisel armukolmnurgal põhineva komöödia “Maalermeister” lavastaja Gerda Kordemets veeretab nalja sees tõsist mõtet, kuidas olla suhtes aus ja mitte teha kellelegi haiget, kaasa arvatud endale. FOTO: Marianne Loorents

Klassikalisel armukolmnurgal põhineva komöödia “Maalermeister” lavastaja Gerda Kordemets veeretab nalja sees tõsist mõtet, kuidas olla suhtes aus ja mitte teha kellelegi haiget, kaasa arvatud endale.

Tellijale Tellijale

Olete liikunud Rakvere teatrisse lavastama otsekui spiraali mööda: filmis “Klass” mängis Rakvere poiss Vallo Kirs, Tapa raudteejaamas lavastasite “Viirastuste vaksali” ja “Viimase võmmi” meeskonnas on palju Rakvere näitlejaid. Nüüd on siin teatris lavale tulemas “Maalermeister”.

Tegelikult on see Rakvere-spiraal olnud veel ammusem. Kui Üllar Saaremäe ja Indrek Saar tulid seda teatrit juhtima, käisime abikaasaga ühel perioodil hästi palju Rakvere teatris ja kõik lavastused olid vaadatud. Rakvere teater oli hästi avatud ja külalislahke, tundsime end alati oodatuna. Siis keeras elu nii, et ei saanud palju käia. Üllar Saaremäe on meie ammune sõber, Erik Ruus samuti.

15.07.2020 16.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto