R, 9.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Valiti maakonna aasta spordialgatus ja sportlikem perekond

Virumaa Teataja
Valiti maakonna aasta spordialgatus ja sportlikem perekond
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Perekond Ivanov Jurmala rulluisumaratonil.
Perekond Ivanov Jurmala rulluisumaratonil. Foto: Erakogu

Lääne-Viru maavalitsus valis maakonna spordinõukogu ettepanekul aasta spordialgatuseks liikumisürituse “Jookse südamest” ja sportlikemaks perekonnaks perekond Ivanovi.

“Teades nii Liivika Ivanovi pühendumust kui Team Yongi liikme Kaire Reimuse entusiasmi, võin vaid tunnustada maavalitsuse spordinõukogu selleaastast otsust. Maakonnas on palju sportlikke ja aktiivseid leibkondi ning väge täis ühinguid. Mul on maavanemana hea meel, et saame kahte neist ka vääriliselt tunnustada,” kommenteeris maavanem Marko Torm.

Perekond Ivanov on spordiga tegelenud terve elu ja see on kujunenud pereliikmete elustiiliks. Kogu pere tegevuste planeerimine keerleb spordi ning poegade Sanderi (14) ja Randari (18) kooli- ja spordielu ühildamise ümber.

Aasta spordialgatuseks valiti Kunda ühisgümnaasiumi õpilasesinduse ja spordiklubi Team Yong algatud liikumisüritus “Jookse südamest”. Eestvedajate soov on kujundada traditsioon, et pakkuda Kundas liikumisvõimalusi noortele.

Aasta sportlikemat perekonda, spordialgatuse eestvedajaid ja teisi aasta tegijaid tunnustavad maavanem, spordiliidu ja omavalitsuste liidu esindajad reedel, 23. jaanuaril sporditähtede ­austamisüritusel Villa Theresas.

Tagasi üles