R, 9.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kunda võitlejad tõid suurturniirilt medaleid

Virumaa Teataja
Kunda võitlejad tõid suurturniirilt medaleid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Spordiklubi Team Yong sportlane Daniil Rogožkin sooritamas oma võidulööki finaalis Lätlase vastu.
Spordiklubi Team Yong sportlane Daniil Rogožkin sooritamas oma võidulööki finaalis Lätlase vastu. Foto: Tõnis Uustalu

Spordiklubi Team Yong osales edukalt 13.-14. veebruaril Tallinnas Tondiraba jäähallis toimunud Eesti võitluskunstide mängudel.

Laupäeval võistlesid A-divisjoni (edasijõudnud) sportlased ja pühapäeval B-divisjon ehk amatöörid.

“Väga edukalt võitlesid seekord meie A-divisjoni võistlejad Erik Šumilov, Ronald Smorodin ja Daniil Rogozkin,” avaldas spordiklubi Team Yong treener Marko Levtšenko.

“Kõik kolm võitlesid ennast tugevalt finaali, võites esimesi vastaseid korraliku tehnika ja punktienamusega,” lisas ta ning tõdes, et Ronald Smorodin võitis vastase poolfinaalis esimese raundi kolmekümnendal sekundil tõsise nokaudiga.

Daniil Rogozkin võitles end enesekindlalt finaali, kus võitis lätlast tugeva nokaudiga, saavutades sellega esimese koha.

B-divisjoni võitluspäevast jäi enim silma Hardi Heero, kes kasutas väga puhast ja täpset tehnikat. Löögid olid täpsed ning õiget taktikat kasutades jõudis ta kuldmedalini.

B-divisjoni lastest näitasid enesekindlust ning julgust teise koha võitnud Artur Ukolkin ja Marten Uukareda.

Treener sõnas, et Marten pidi küll tunnistama vastaste võite ja medalini seekord ei jõudnud, kuid näitas head ettevalmistust ja vaimset tugevust.

Teise koha medali teenisid veel Violetta Mitjuhhina, Anete Alice Orumaa, Kristina Jakovleva ja Dmitri Blitsin.  Angelika Suslova pälvis 3. koha autasu.

Kundast osales 13 sportlast taekwondo WTF alal. Kokku võistles üle tuhande sportlase kümnest riigist.

Esindatud oli üheksa võitluskunsti ala.

Järgmised suured rahvusvahelised võistlused, kuhu sõidab ühine Lääne-Virumaa meeskond Kundast ja Rakverest, on 16. aprillil Lätis Bauskas.

Tagasi üles