R, 9.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Maidla spordihoones korraldatakse võitluskunsti taekwondo õpikoda

Virumaa Teataja
Maidla spordihoones korraldatakse võitluskunsti taekwondo õpikoda
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Taekwondo.
Taekwondo. Foto: Meelis Meilbaum

Esialgu planeeritud väiksem kokkusaamine Lääne-Viru ja Ida-Viru klubidele on muutunud suureks ettevõtmiseks, kus osalevad suuremad ja väiksemad taekwondo’ga tegelevad spordiklubid üle Eesti. Õpikoja korraldamisse on oma panuse andnud Eesti Taekwondo Liit. Päeva peakorraldaja ja idee autor on Marko Levtšenko, kes neli aastat tagasi lõi spordiklubi Team Yong.

Team Yong tegutseb eelkõige Lääne-Virumaal Kundas, poolteist aastat tagasi alustati treeningutega ka Maidla huvikoolis. Maidla külla on oodata ligi 150 sportlast. Lisaks neile on kohale tulemas parimad treenerid üle Eesti, kes vabatahtlikena ning tasuta annavad oma panuse päeva õnnestumisse. Tulemas on ka Eesti parim taekwondo-sportlane Alex Galaktionov.

Kell 11 algav üleeestiline taekwondo-treeningupäev hõlmab mitut treeningut (crossfit, sparring, poomsae), mis on suunatud eri vanuses ning eri tasemega sportlastele. Trennipäeval jagub tegevust kuueks tunniks ja see on osalistele tasuta.

Tagasi üles