iDeal kampaania

Kiri: Vinni spordi eripära

Käisin esimesel jõulupühal Vinni spordihoones – jumal tänatud, et uksed lahti olid – sportimas. Alustasin jõusaalist. Vilkuvate tuledega muusikakeskusest kostev moodne muusika lisas motivatsiooni ja tuju oli hea. Raud kerkis mõnuga ja muskel paisus.

Tellijale

Umbes poolteist tundi väldanud rassimine kangisaalis oli aga kõhu tühjaks teinud. Enne basseini sulpsamist nõudis keha energiaampsu. Peatunud administraatorilaua juures, rahakott näpu vahel, tõmbusid aga käed rusikasse. Vastu vaatasid mitut sorti kartulikrõpsud, tuntud šokolaadid, kummikommid ja muu kräpp. Loomulikult ei puudunud ka jäätisevalik.

Sügavalt ohates võtsin enda meelest kõige süütuma toote, Corny müslibatooni. Ajas kuidagi asja ära. Mõni hetk hiljem mullivannis lõõgastudes ja kolmel rajal trenni tegevaid noori ujujaid tunnustavalt vaadates tabasin end mõttelt – ka nemad peavad seda jama sisse sööma, kui tahavad end pärast harjutuskorda jõulude puhul hea ja paremaga premeerida. Seega – AS-i Vinni Spordikompleks juhataja Ergo Prave, palun eemaldage ebatervislik toit laualt ja asendage see korraliku sporditoiduga. Eestis on valikut küll ja veel. Olen kuulnud, et majanduslikult ei lähe spordikeskusel kõige paremini, kuid sel viisil eelarveauke lappida on ikka ääretult tobe.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles