Velvo Väli: “Mul puudub suurushullustus”

Ehkki kurikuulsast kinosaagast on möödas juba mõni nädal, on SA Rakvere Teatrimaja juhi Velvo Väli olekus solvumist. Tema sõnutsi otsitakse ühte, kellele nuga selga lüüa, aga sellist inimest polegi. FOTO: Meelis Meilbaum

Ehkki kurikuulsast kinosaagast on möödas juba mõni nädal, on SA Rakvere Teatrimaja juhi Velvo Väli olekus solvumist. Tema sõnutsi otsitakse ühte, kellele nuga selga lüüa, aga sellist inimest polegi.

Tellijale Tellijale

Alustuseks lubage küsida: kas paus kannab, teatrijuht?

Paus kannab, jah. Niipalju, kui ta selle kära taustal üldse kanda saab. Õhku on loobitud küsimusi, millega keegi otse minu poole pöördunud ei ole. Esimest korda tullakse küsima. See oli sihilik relvadega lahingusse sööstmine, väike valimisvõitlus – vahendeid valimata ja fakte kontrollimata loobiti süüdistusi. Ise tausta teades ei pidanud ma õigeks suhelda leheveergudel. Ma eelistan seda, et kui poliitikul on probleem, ta soovib selgitusi saada või kaasa mõelda, siis pöördub ta eelkõige minu või nõukogu poole. Aga ega tavainimest ei huvita keerulised põhjendused, teda huvitab, kas kino on lahti või mitte.

26.11.2021 28.11.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto