R, 9.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kunda taekwondo-piiga pälvis Saksamaal kuldmedali

Virumaa Teataja
Kunda taekwondo-piiga pälvis Saksamaal kuldmedali
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Nädalavahetusel osalesid Kundas tegutseva spordiklubi Team Yong taekwondo-sportlased Anete Alice Orumaa ja Daniil Rogožkin Eesti meeskonna koosseisus rahvusvahelisel taekwondo-turniiril Berliinis, Saksamaal.

Anete Alice Orumaa saavutas oma kaalu- ja vanusekategoorias (kuni 55 kg) esimese koha. Seitsmeliikmeline Eesti meeskond tõi koju kolm esikohta.

Eesti meeskonda kuulusid sportlased ja treenerid Tallinnast, Sauelt, Lagedilt ja Kundast. Treenerite koosseisu kuulusid Filipp Leinberg, Aleksandr Galaktionov ja Marko Levtšenko. Võistlejaid oli üle tuhande, tuldud oli rohkem kui neljakümnest riigist.

Laupäeval on Team Yongi sportlased kahel turniiril korraga. Osa Kunda meeskonnast võistleb Eestis toimuval turniiril ja teised astuvad matile Lätis rahvusvahelisel turniiril.

Spordiklubi jätkab treeninguid ka suvel. “Treenime veidi muudetud treeningtsükli ja režiimiga, valmistume järgmisteks võistlusteks ja teeme ettevalmistusi uueks hooajaks,” kõneles Levtšenko. 

Tagasi üles