Disaininädalal külastavad noortekeskust mitmed oma ala asjatundjad

Rakveres eile alanud disaininädal toob siia mitmeid oma ala spetsialiste, kuid Rakvere kultuurikeskuse korraldatud üritusele on koolid juba enamiku kohti loengutesse ja töötubadesse eelbroneerinud ja linnarahvas sinna ei pääse.

Kultuurikeskuse juhataja Krõõt Nõmmela-Mehide sõnul on aga osa Rakvere avatud noortekeskuses toimuvatest loengutest prii sissepääsuga ning seal saab ka kätt proovida ja ise disaini luua.

FOTO: Kalev Saar

Bruno Lillemets.

Täna õhtul kell 16 saab noortekeskuses kohtuda ehtekunstniku ja disaineri Bruno Lillemetsaga, neljapäeval kell 14.30 tutvustab oma tööd arvutigraafika ja graafilise disaini alal Maiken Austin.

Reedel kell 14.30 on noortekeskuses avatud siiditrüki töötuba, mida viib läbi Frank Abner. Et töötoas kaasa lüüa, tuleks igal osalejal kaasa võtta ühevärviline T-särk või padjapüür. Raamatute köitmist juhendab noortekeskuses Rünno Kulver.

Eile alanud disaininädala esimesel päeval astusid Rakvere koolirahva ees üles tekstiilikunstnik ja installaator Kärt Ojavee ja linnakunstnik Teet Suur. Nädala jooksul on kavas üle poolesaja loengu ja töötoa, lisaks avatakse näitusi.

Tagasi üles