N, 8.12.2022

Maailmaparandajate välkpoes oli lett lookas

Anu Viita-Neuhaus
Maailmaparandajate välkpoes oli lett lookas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rakvere ­Põhjakeskuse aatriumis oli eile “Kingi targalt” ­aktsiooni raames võimalik soetada eksootilise hõnguga jõulukinke. Vao pagulaskeskuse elanikke tehtud pirukad läksid nagu soojad saiad.
Rakvere ­Põhjakeskuse aatriumis oli eile “Kingi targalt” ­aktsiooni raames võimalik soetada eksootilise hõnguga jõulukinke. Vao pagulaskeskuse elanikke tehtud pirukad läksid nagu soojad saiad. Foto: Meelis Meilbaum

Imelised fotoprindid ja meenutused eksootilistest maadest, võõramaised küpsetised, südamega tehtud käsitöö – vabatahtlikud koos arengukoostöö ümarlaua inimestega avasid eile üheks päevaks Rakvere Põhjakeskuse aatriumis heategevuslike jõulukinkide välkpoe, kust oli võimalik osta imede ajaks kingitusi, millel oma lugu.

Kuu jagu on Egert Rünne nautinud sügisest Eestit. Päikeseta. Seda pole ka tema kahel fotoprindil, mida ta eile müüs. Need tegi ta Ghanas, kus ta oli vabatahtlik augustist novembrini.

Eesti inimõiguste keskuse tegevjuht töötas organisatsioonis, mis tegeleb kullakaevanduses valitsevatest ohtudest teavitamisega. “Sinna lähevad tööle poisid, kes loodavad niimoodi kergelt raha saada,” ütles Rünne.

Tagasi üles