Kahel toolil istuv Marko Teiva eile Haljalasse tööle ei ilmunud

Peale kohalike omavalitsuste valimisi Kadrina vallavanemaks saanud Marko Teiva, kes ei soovi vabatahtlikult lahkuda Haljala valla majandusspetsialisti kohalt ja on seni olnud viimati nimetatud ametikohalt nii korralisel puhkusel kui ka haiguslehel, pidi eile hommikul kell 8 ilmuma tööle Haljala vallavalitsusse.

Haljala vallavanema Leo Aadli sõnul ta seda kahjuks ei teinud, mistõttu valmistub Aadel peale mõningast juriidilist konsulteerimist otsust vastu võtma. 

Ühtlasi tegi Aadel järelepärimise Kadrina vallavalitsusele seoses Teiva sealse teenistussuhtega 19. detsembrist 9. jaanuarini. Millise otsuse Aadel lõpuks langetab, ta veel öelda ei osanud, kõik olenevat kogutavatest faktidest.

“Minu jaoks on usaldust oluliselt kaotatud,” nentis Aadel ja lisas, et otsuse langetamisega ta kaua enam venitada ei taha ja seda on oodata ilmselt uue nädala esimeses pooles.

Kogu kempluse aluseks on Marko Teiva soovimatus lahkuda vabatahtlikult Haljala valla majandusspetsialisti kohalt. Ta tahab, et teda hoopis koondataks. 

Tagasi üles