Kadrina saalijalgpallurid pöörasid kaotusseisu uskumatuks võiduks

Saalijalgpall. Pilt on illustratiivne.
Saalijalgpall. Pilt on illustratiivne. Foto: RUBEN SPRICH / REUTERS

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste teises liigas mängis spordiklubi Kadrina meeskond oma poolehoidjate närvidel. Avapoolaja suurest kaotusseisust hoolimata suudeti mäng Rõuge Saunamaaga siiski tüürida tulemusega 11:9 võidusadamasse.

Kohtumise lõppskoor ei peegelda iseenesest saalijalgpallis midagi erakordset, kuid stsenaarium, kuidas selleni jõuti, küll. Kadrinlased alustasid matši kodusaalis üsna nigelalt ja jäid 19. minutiks 3:8 kaotusseisu.

Intrigeeriv on fakt, et Reio Mändla nimele oli selleks hetkeks protokolli märgitud lausa kolm (!) omaväravat. Taavi Küngas silus esimese poolaja lõpus skoori siiski pisut soliidsemaks ja kahandas kaotusseisu neljale väravale (4:8).