N, 9.02.2023

Segakoorid vahetavad kontserdil dirigente

Inna Grünfeldt
Segakoorid vahetavad kontserdil dirigente
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kammerkoor Solare, segakoor Viroonia ja Rakvere Segakoor (pildil) otsustasid proovida, kuivõrd sõltub laulu kõla dirigendist, ja jagavad tulemust kuulajatega.
Kammerkoor Solare, segakoor Viroonia ja Rakvere Segakoor (pildil) otsustasid proovida, kuivõrd sõltub laulu kõla dirigendist, ja jagavad tulemust kuulajatega. Foto: Erakogu

Kammerkoor Solare, segakoor Viroonia ja Rakvere Segakoor tervitavad kevadet värske tuuleiiliga – kontserdiga “Dirigentide vahetus” pühapäeval, 29. aprillil kell 16 Rakvere gümnaasiumis.

Kolm Rakveres tegutsevat segakoori annavad ühise kontserdi esimest korda ning nende ees vahetavad kohti dirigendid Elo Üleoja, Merje Kallip ja Kadri Kask, koore juhatavad ka Angela Lehtpuu ja Ka Bo Chan.

Kammerkoor Solare (pildil), segakoor Viroonia ja Rakvere Segakoor otsustasid proovida, kuivõrd sõltub laulu kõla dirigendist, ja jagavad tulemust kuulajatega.
Kammerkoor Solare (pildil), segakoor Viroonia ja Rakvere Segakoor otsustasid proovida, kuivõrd sõltub laulu kõla dirigendist, ja jagavad tulemust kuulajatega. Foto: Erakogu
Tagasi üles