P, 3.12.2023

Vallavanemat häirinud pealkirja järel lõppes Kadrina Karude ja tantsutüdrukute koostöö

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Facebook
Comments 1
Kadrina Karude tantsutüdrukute juhi Helena Mägi (vasakul) ja vallavanem Kairit Pihlaku vahel tekkis arusaamatus, mille järel otsustas korvpallimeeskond tantsutüdrukutega koostöö lõpetada.
Kadrina Karude tantsutüdrukute juhi Helena Mägi (vasakul) ja vallavanem Kairit Pihlaku vahel tekkis arusaamatus, mille järel otsustas korvpallimeeskond tantsutüdrukutega koostöö lõpetada. Foto: 2 X Ain Liiva, Marianne Loorents

Nädalavahetusel Virumaa Teatajas ilmunud intervjuu Tere Kadrina Karude tantsutüdrukute juhendaja Helena Mägiga tõi kaasa suure pahanduse. Meeskond lõpetas tantsijatega koostöö ja Kadrina vallavanem Kairit Pihlak kirjutas ajakirjanikule personaalsõnumi: "See mis saasta ajab tydruk suust välja mind ei huvita, lihtsalt kuidas tuleb pealkiri?"

Hiljem küll Kairit Pihlak vabandas vestluses Virumaa Teatajaga nii lause esimese kui ka teise poole pärast, kuid tüli oli juba sündinud: Tere Kadrina Karud teatasid esmaspäeval, et koostöö tantsutüdrukutega lõpetatakse, ja sotsiaalmeedias kahtlustasid kõige uljamad tegelased, et Virumaa Teataja korraldab õelat ja laimavat erioperatsiooni, "mida viidi küll õnneks kobalt läbi".

Vähemalt pealtnäha algas tüli täiesti tühjast kohast. Virumaa Teataja avaldas intervjuu Tere Kadrina Karude korvpallimeeskonna tantsutüdrukute juhendaja Helena Mägiga ning sellel oli pealkiri "Kadrina Karude tantsutüdrukute juht: kõik, mis meil on, kütame siia sisse. Ja siis ütleb vald, et makske see ise kinni ka".

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles