Tarvas alistas Nõmme Kalju duubli

JK Tarvas kollases.
JK Tarvas kollases. Foto: Meelis Meilbaum

Möödunud nädal lõppes Rakvere JK Tarvale võidukalt, kui rakverlased alistasid Eesti esiliiga 26. vooru mõõduvõtus 2:1 Nõmme Kalju FC U21 meeskonna.

34. mänguminutil lõi Kalju väravavõrgu sahisema Siim Rannamäe. Endise Rakvere Tarva peatreeneri Valeri Bondarenko hoolealused vastasid väravaga 45. minutil.

Hiiu kunstmurustaadionil peetud kohtumise võiduvärava vormistas 72. minutil Stanislav Goldberg.

10. septembril võõrustab Tarvas Tallinna FC Flora U21 meeskonda. Oodata on põnevat lahingut. Sel aastal on Tarvas ja Tallinna FC Flora U21 esiliigas kohtunud kahel korral ning mõlemal korral on jäänud kohtumine viiki.

Rakvere JK Tarvas on 12 võidu, kaheksa viigi ja kuue kaotusega teenitud 44 punktiga turniiritabelis Tallinna FC Flora U21 järel (54 punkti) ja Tallinna FCI Levadia U21 (43 punkti) ees kolmandal kohal.