Tarva jalgpallurid loovutasid kolm punkti Santosele

Rakvere Tarvas pidi noppima võõrsil peetud kaotusmängus Tartu Santosega oma väravast kaks palli. Foto: Ain Liiva

Rakvere JK Tarvas meeskond rühib Eesti esiliiga jalgpallimeistrivõistlustel hooaja lõpu suunas. Neljapäeval mängitud 31. voorus tunnistati Tartus FC Santose 2:0 (poolaeg 1:0) paremust.

Vastased olid resultatiivsed kohtumise 27. ja 79. minutil. Esimese tabamuse autor oli Joonas Kartsep, teise palli lõi rakverlaste väravasse Kristofer Reinberg.

Võit tõstis Santose turniiritabelis 34 punktiga seitsmendale kohale. JK Tarvas püsib kümne meeskonna hulgas endiselt 48 punktiga tabeli neljandal real, kuid meeskonnale hingab viie punkti kauguselt kuklasse ühe mängu vähem pidanud FC Elva.