Galerii: Aqva ajakirja viiendat numbrit ja pidu kaunistas Tanja Mihhailova-Saar

Aqva ajakirja esitlusel nägi lauljatar Tanja Mihhailova-Saar väljaannet oma fotoga esikaanel esimest korda.

FOTO: Meelis Meilbaum

Neljapäeval tutvustas Aqva pidulikult oma trükisooja ajakirja. Viiendat korda ilmunud väljaande esikaanestaar on tegus ja tarmukas Tanja Mihhailova-Saar, kes oma kohalolekuga lisas sära ka peole.

Hüüatus “vau” kostis Tanja Mihhailova-Saare suust, kui ta Aqva ajakirja nägi. Seda, kus ta ise on kaanel. Näosaate žürii liige, artist, nagu talle endale end nimetada meeldib, lauljatar Tanja Mihhailova-Saar nimetas pildistamissessiooni mõnusaks. Aqva hotellis pole lauljatar ööbinud. “Siht on küll tulevikus siin rohkem aega veeta,” ütles Mihhailova-Saar.

2018. aastale tagasi vaadates nimetas kaanestaarist laulja mõistagi oma last.

“Oh, kui kaunis,” sosistati ka siis, kui esitleti Eesti moebrändi Mammu Couture. Selle looja Maria Tammeorg rääkis, et sattus Rakverre oma naiselikku, elegantset, tavatrendidest kaugel, 1950. aastatest tõukunud moodi tutvustama tänu oma siinsetele klientidele. “Kollektsiooni hinnad algavad 180 eurost ja lõppevad paari tuhandega,” ütles Tammeorg, kelle sõnutsi on ta loomingus palju ainueksemplare. Modellideks, kes kauneid kleite kandsid, oli tosin pikajalgset maakonna kaunitari.

Üksteist aastat Aqva köögis toimetanud peakokk Andres Lill võttis ka peoõhtul kulbi kätte. Kodumaisest toorainest valmistatud roogi külalised aina sõid ja kiitsid.

Ajakirjas on teemasid seinast seina, puhkamise mõnudest kirjutab luuletaja, ingellik Kristiina Ehin, Rakverre kutsub särav klaasikunstnik Riho Hütt ning näitleja Tarvo Sõmer räägib teatrist elus ja elust teatris.

Tagasi üles