Eeloleval nädalal valitseb äikeseoht

BNS
Copy
Äike sähvib.
Äike sähvib. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Lähipäevil jääb Eesti kahe rõhuala piirimaile, mis toob endaga küll äikesevõimaluse, ent vihmasagaratega vürtsitatud ilm on siiski igati suvine.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva oodata vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 9-15 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võib esineda äikest. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7, pärastlõunal saartel valdavalt kirdetuul 4-10, puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 16-22, Lõuna-Eestis kuni 25 kraadi.

Kolmapäeva öösel on taevas vahelduvalt pilves. Mitmel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub kirde- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 9-15 kraadi. Kolmapäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati võib sadada hoovihma. Puhub kirde- ja idatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 14-20 kraadi.

Neljapäeva öösel on samuti vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub ida- ja kagutuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 7-13 kraadi. Ka neljapäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab mitmel pool hoovihma, võimalik on äike. Puhub ida- ja kagutuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 17-22, Lõuna-Eestis kuni 25 kraadi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles