Sisukord
Virumaa
Paberleht

Võsu Külaseltsile valiti uus juhatus

1 min lugemist
Võsu Külaseltsi juhatuse uus esimees Maiken Inno. FOTO: Erakogu

Võsu Külaselts valis 20. juunil uue juhatuse, mille esimeheks sai Matsimoka perenaine Maiken Inno. Uus esimees on indu täis ning soovib kohe kogukonnaga tegelema hakata.

Inno ei ole Võsu juurtega, kuid suvitab seal neljandat suve.

“Võsul ringi liikudes märkavad ilmselt kõik, kui looduslikult kaunis koht see on,” ütles ta.

Kuulnud Võsu Külaseltsist, astus ta esialgu selle tavaliikmeks, hiljem kandideeris juhatusse. Maiken Inno sõnul on tal juba ideed, mis esimehena Võsul ära teha.

“Suvel kolme kuu vältel on Võsul palju turiste, kes paraku endaga ka hulga prügi kaasa toovad. Väike alevik ei ole selle koguse prahi jaoks justkui valmis,” rääkis Inno ja lisas, et on Võsul suvitades ka ise vahepeal prügi kokku korjamas käinud.

Mõned ideed on uus juhatus juba käiku lükanud. Nimelt soovitakse ehitada külakiik, mille juurde kohalikud koguneda saaksid.

“Hakkame kiige ehituseks toetust koguma. Näiteks on meil plaanis koostöös Võsu poega meeneid müüma hakata ning pakkuda ka Matsimoka toodetud Võsu vorsti,” jätkas Inno.

Lisaks on Innol plaanis Võsu sotsiaalmeediale uus nägu anda.

“Hakkame postitustega kajastama kohalike inimeste elu, kirjutama väikeettevõtjatest ja üritustest, luues positiivse kuvandi kogukonnale,” kõneles Inno.

Eelmine juhatus läks laiali konflikti ja sisepingete tõttu, mida uus esimees kommenteerida ei osanud.

“Kõige tähtsam on see, et uuel juhatusel on hea vaim ja koostöö. Juhatuse liikmete visioonid kattuvad ja töö käib väga meeldivas õhkkonnas,” lisas Maiken Inno.

Seotud lood
    03.07.2020 07.07.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto