Keskerakonna Lääne-Virumaa piirkonna juhina jätkab Siret Kotka

Eva Samolberg
, peatoimetaja
Copy
Siret Kotka.
Siret Kotka. Foto: Tairo Lutter

Keskerakonna Lääne-Virumaa piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna juhina jätkama riigikogu liige Siret Kotka. "Tänan piirkonna liikmeid usalduse eest. Keskerakond hoiab Lääne-Virumaal tugevat positsiooni ja läheme kohalike omavalitsuste valimistele vastu kõrgeimate eesmärkidega," lausus keskerakonna juhatusse kuuluv Siret Kotka.

Lääne-Virumaa piirkonna aseesimeesteks kinnitati Tapa vallavolikogu esimees Maksim Butšenkov ja riigikogu liige Kaido Höövelson. Juhatusse valiti veel Triin Varek, Maidu Aimse, Jelena Fjodorova, Jaan Meerits, Rauno Võrno ja Arvo Roosipuu. 

"Keskerakond teostab võimu viies Lääne-Virumaa omavalitsuses, kuid meie eesmärgid on veel suuremad. Lääne-Virumaa elanikud usaldavad meid, sest keskerakond on tegudega näidanud, et seisame tugeva keskklassi moodustamise eest," ütles Siret Kotka. "Rakveres oleme alustanud jalgpallihalli ehitusega ja hiljuti pälvis riikliku rahastuse Arvo Pärdi kontserdimaja rajamine. Viru-Nigula vallas läbis põhjaliku rekonstrueerimise Aseri koolimaja, Vinni vallas viisime läbi spordikompleksi uuenduskuuri, Väike-Maarja vallas oleme rajanud kergliiklusteid ja Tapa vallas on meie prioriteediks teha korda vaksalihoone."

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles