Siim-Markus Post vedas Tarva magusa võiduni

BC Rakvere Tarvas/Palmse Metalli mängumees Siim-Markus Post palliga.
BC Rakvere Tarvas/Palmse Metalli mängumees Siim-Markus Post palliga. Foto: Riho Lüüs

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas/Palmse Metall võitis täna koduseinte toel Eesti meistriliiga pallilahingus 82:80 TTÜ korvpallureid.

Esimesel poolajal oli Tarvas 40:38 vastasest parem. Kolmandal veerandil teenis TTÜ neli punkti enam. Viimases mängujärgus suutis Tarvas tasavägise heitluse järel skoori edukamalt suurendada. Tarva poolelt oli pidurdamatus hoos Siim-Markus Post, kes lisas võiduarvele 32 punkti ja kuus lauapalli. Karl-Johan Lips skooris 15 silma ja üheksa lauapalli. TTÜ resultatiivseimad olid kumbki 16 punkti visanud Sander Viilup ja Rain Koort. Laupäeval võõrustab Tarvas tiimi BC Valga/Valka Maks&Moorits.